קידום בגוגל עם חברה מנצחת Fundamentals Explained

פיתוח עסק באינטרנט או אתר אינטרנט איכותי להשגת יעדי החזון העיסקי או האישי שלך, מחייב מקצוענות רב תחומית.המטרה שלנו לתפור עבורך פתרון מיטבי, ולאפשר לך להתמקד בתחום מומחיותך.

אביב, אומרים שהישראלים מתפרצים לדברי אחרים, מה דעתך על כך, ואיך ראית שמגיבים לכך אנשי עסקים בעולם?

בית ונוי, עיצוב הבית, עיצוב פנים, עיצוב דירות - בית ונוי כל העיצוב באתר אחד פורטל בתחום עיצוב הבית, עיצוב פנים, עיצוב בתים, עיצוב חדרי ילדים, עיצוב חדרי שינה, עיצוב מטבחים, שיפוץ דירות, עיצוב גינות, שיפוץ בתים, עיצוב חדרי תינוקות, עיצוב חדרים, עיצוב חדרי רחצה, עיצוב משרד, תכנון דירות, תכנון בתים.

חברת שיווק באינטרנט, קידום אתרים, פרסום במנועי חיפוש, המציעה פתרון כולל לכל צרכי השיווק באינטרנט.

סטודיו כפתור - עיצוב גרפי

הסרטון מצחיק, אבל טומן בחובו נקודה חשובה. בהרבה מקרים (ומי שלא, אז הוא ממש עם יכולות מפליגות בתקשורת) אנחנו שואלים שאלות שהן חודרניות, מביכות, ואפילו כמו במקרה זה, כמעט שגויות. האישה שנשאלת בסרט מ'אין באה?', נולדה בארה"ב, אבל יש לה שורשים במקום אחר. ובעצם השאלה שהייתה צריכה להישאל היא "מאיפה השורשים שלך?" אבל מה לעשות, שאלה כזו, תתפס על ידינו כחודרנית מאוד ואולי אף בחלק מהמקרים כלא תקינה פוליטית.

הדוגמא הזו גם עוזרת להסביר במידה מסויימת, את הפתגם שבכותרת: "עבודה היא עבודה, שנאפס הוא שנאפס". יש הפרדה בין העבודה ונושאי השיחה בעבודה, לבין החיים הפרטיים ונושאי שיחות שעליהם מדברים בשעות הפנאי עם חברים.

דומיין

פיתוח תוכנה ומנועי חיפוש

בניית אתרים זו המומחיות שלנו - אם זה אתר תדמיתי, אתר לעסק, אתר מסחר אלקטרוני וכמובן גם פורטלי תוכן גדולים.

רישום דומיינים

לדוגמא, חברה ישראלית מצליחה בתחום קרא עוד התוכנה חברה ליצרן חומרה אמריקאי שהתוכנה שלה היתה מוצר משלים באותו תחום עיסוק. לכאורה, לשתי החברות יש את אותם לקוחות, ומכאן שהצפיה הייתה להשלמה. אבל מה שלא שמו לב הוא, שבכדי למכור את התוכנה, נדרש תהליך מכירה מעמיק של חצי שנה, ואילו מכירת החומרה היא קצרה וקלה יחסית מכאן שמערך המכירות של החברה האמריקאית לא התאים למורכבות מכירות התוכנה.

לייט הוסט מספקת שירותי אירוח ואחסון אתרים בישראל, שירותי בניית אתרי אינטרנט מקצועיים. לייטהוסט מתמחה בפיתוח ואחסון אתרי ג'ומלה, אתרי דרופל ובלוג וורפדרס.

עיצוב אתרים, קידום אתרים, ניהול ואיחסון אתרים, עיצוב גרפי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *